MÝTO SKI CENTRUM

  Lyžiarske stredisko je situované na severných svahoch predhoria Nízkych Tatier, tesne pri dôležitom cestnom ťahu z Banskej Bystrice cez Podbrezovú, smerom na Poprad. Orientácia, kofigurácia a výnimočný charakter kopca, ktorý spĺňa svojimi parametrami (homologizácia pre FIS preteky ) všetky predpoklady pre kvalitnú lyžovačku nielen pre náročných, aktívnych lyžiarov, ale aj menej zdatných a začiatočníkov. Prepravu lyžiarov zabezpečuje nová štvorsedačka POMA UNIFIX s kapacitou 2000 osôb / hod, ako aj 3 vleky, ktoré zvýšia celkovú prepravnú kapacitu na 3 600 osôb / hod.

  Mapa strediska

  4,6,7 Ľahká Ľahká 1,2,3,5 Stredne ťažká Stredne ťažká

  Dnes si nevieme predstaviť kvalitnú lyžovačku bez doplnkových služieb, ku ktorým patrí novovybudované reštauračné zariadenie s kapacitou 250 ľudí so širokou ponukou jedál a nápojov, bufety, sociálne zariadenia, lyžiarska škola, škôlka s fundovanými inštruktormi, požičovňa lyžiarskych potrieb, ktorá zabezpečuje aj sprievodný servis. Veľkokapacitné bezplatné parkovisko sa nachádza priamo v lyžiarskom areáli. Nový čipový lístkový systém so všetkými spomínanými službami vedia vytvoriť dobrú atmosféru pre kvalitnú lyžovačku.

  BIELY KÓDEX

   

  OTVÁRACIE HODINY

  PONDELOK   zatvorené
  UTOROK        zatvorené
  STREDA         zatvorené
  ŠTVRTOK       zatvorené
  PIATOK         08:30 – 15:30 h.
  SOBOTA        08:30 – 15:30 h.
  NEDEĽA        08:30 – 15:30 h.

   

  Doprava

  Verejná linková osobná doprava

  Brezno, žel.stanica, smer Mýto pod Ďumbierom: 07:50, 08:30, 11:40
  Mýto pod Ďumbierom, smer Brezno: 09:15, 10:10, 15:25, 15:55

  SKIBUS HOREHRONIE A HOTELOVÝ SKIBUS

  Do nášho ski centra aj na blízke bežkárske trate na Pohanskom sa dostanete ľahko a s Horehronie region card zadarmo. Hotelový skibus je pre hostí Hotela Partizán**** zdarma.

  GRAFIKONY SKIBUSOV