HLAS MÝTA SKI CENTRUM

 • Prevádzka strediska 16. 02. 2019

  Oznamujeme všetkým lyžiarom,
  že dňa 16. 02. počas verejných charitatívnych pretekov bude hlavná zjazdovka k dispozícii pre nesúťažiacich lyžiarov bez obmedzení.
  Pravá zjazdovka bude vyhradená do 13:00 h. pre pretekárov.

 • Deň sv. Valentína

  Vezmite svoju polovičku a darujte jej zážitok k sviatku zaľúbených v príjemnom prostredí
  MÝTO SKI & FUN CENTRA a HOTELA PARTIZÁN**** – Tále.

  14. 02. 2019 si môžu všetky páry užiť:
  celodennú lyžovačku v našom MÝTO SKI & FUN v špeciálnej cene 1+1 grátis. Stačí, ak pri kúpe lístka v pokladni preukážete vašu lásku spoločným bozkom.
  – oddych v Nature Wellness center Hotela Partizán**** v špeciálnej cene 1+1 grátis. Stačí, ak pri kúpe vstupného na wellness recepcii preukážete vašu lásku spoločným bozkom.
  – zvýhodnený wellness balík Romantika vo dvojici s afrodiziakálnou masážou, relaxom v hniezde lásky s fľašou sektu. Rezervácie a bližšie informácie na 0486308807 alebo wellness@partizan.sk.
  – luxusný relax v Privátnom wellness – vo wellness raji, oáze pokoja s vírivkou, saunou, relaxačnou posteľou a ďalšími prekvapeniami. Vyberte si niektorý z balíkov Silver, Gold alebo Diamont a strávte spolu nezabudnuteľné okamihy…
  Rezervácie a bližšie informácie na 0486308807 alebo wellness@partizan.sk.

  Po oddychu sme pre Vás pripravili romantickú večeru pri svetle sviečok s dekoráciami a v príjemnej atmosfére Panorama Restaurant Hotela Partizán****. Viac informácií a rezervácie stola na 0486308805 alebo manazer@partizan.sk.

  Strávte deň zamilovaných v MÝTO SKI & FUN a v Hoteli Partizán****.
  Zaručene Vás bude milovať!

 • Odmena za vysvedčenie

  01. 02. lyžujú všetci čistí jednotkári za 5,- € + každý dostane sladkú odmenu – Horúcu čokoládu so šľahačkou! Stačí, ak v pokladni predložia kópiu vysvedčenia a kartu poistenca (15+ občiansky preukaz).

 • Kalendár podujatí 2019

  kalendar_akcii_v05

 • Československá párty na svahu

  Už túto sobotu ožije SKI Mýto česko-slovenskými hitmi s DJom Maxi. Príďte si zalyžovať a doplniť kalórie najobľúbenejšími českými a slovenskými jedlami. Dáte si Vepřo-knedlo-zelo alebo haluškovú trojkombináciu? :-)
  Zároveň budete môcť degustovať ovocné destiláty od Saber Distillery a lahodné mliečne produkty z PD Ďumbier. O program sa postará ViBa agentúra a moderátor Aďo.

  Stretneme sa 26. 01. od 09:00 h. na Kopci zábavy

  Tešíme sa na Vás!

 • VEREJNÉ PRETEKY

  preteky_skimyto_a_v01

 • TO TU EŠTE NEBOLO! PREPOJENIE 4 LYŽIARSKÝCH STREDÍSK A 4 REGIÓNOV SKIBUSOM 4×4

  Využite jedinečnú príležitosť a strávte zimu aktívnym oddychom na Slovensku – v destináciách Podpoľanie a Horehronie. Vychutnajte si pohodový víkend v jednom zo štyroch lyžiarskych stredísk, a  zároveň využite lákavé zľavy, ktoré čakajú na tých návštevníkov, ktorí na svoju prepravu do lyžiarskych stredísk využijú víkendový skibus 4×4.

  Túto zimu môžete zažiť pilotný projekt prepojenia 4 lyžiarskych stredísk a 4 regiónov skibusom 4×4. Jedná sa o slovenské regióny Novohrad, Podpoľanie a Horehronie a maďarský Salgotarján. Regióny budú cezhranične prepojené so 4 lyžiarskymi strediskami a to Ski Centrum Košútka, Ski Centrum Mýto, Ski Tále a Jasná Nízke Tatry. Víkendový skibus 4×4 bude premávať v sobotu aj v nedeľu ráno z maďarského Salgótarjánu cez 7 zastávok na Slovensku, pričom končiť bude v Krupovej na južnej strane Chopku a večer sa vráti rovnakou trasou naspäť do Maďarska. Toto turistické dopravné spojenie sa spúšťa 19.januára vďaka spolupráci Banskobystrického samosprávneho kraja a Novohradskej župy v Maďarsku a bude premávať do 24. apríla. Je ideálnou možnosťou na víkendovú lyžovačku pre všetky vekové kategórie, vrátane rodín s deťmi. Cestujúci zažijú zábavu pri večernom lyžovaní, vo freeridových zónach, v snowparkoch, občerstvenie v tradičných reštauráciách.

  Jazdu skibusom je nutné objednať na e-mailovej adrese skibus@blaguss.sk viac informácii nájdete na: www.horehronie.net

  Na trase skibusu 4×4 je v ponuke až na 60 km zjazdoviek!

  Neváhajte a strávte svoj zimný víkend plný úžasných zážitkov na snehu s víkendovým skibusom 4×4 spojeným s neodolateľnými zľavami na skipasy v TOP lyžiarských strediskách na Slovensku. Nemusíte sa o nič starať, len nasadnúť do skibusu 4×4 vo vašom meste a o pár hodín si vychutnať bezstarostný víkend na horách.

   

 • MERCEDES-BENZ SNOW SHOW

  Už trinástu sezónu Vás MERCEDES-BENZ pozýva do najnavštevovanejších slovenských lyžiarskych stredísk na unikátny projekt MERCEDES-BENZ SNOW SHOW. 3. 2. 2019 sa stretneme v SKI Mýto, v stredisku bude vďaka tomuto eventu atmosféra plná zábavy a prezentácie noviniek pre túto sezónu. Návštevníci si budú môcť pozrieť a vyskúšať horúce novinky Mercedes-Benz GLE a Mercedes-Benz GLC, zadarmo testovať aktuálnu kolekciu lyží značky Rossignol, okuliare a prilby Bollé, Cébé a športové oblečenie Dainese. O Bezpečnosť na svahu sa postará UNION, energiou Vás nabijú SWAN a 4ka, operatívny leasing zabezpečí LeasePlan, vysnívané zamestnanie Vám nájde PROPLUSCO. Organizačný tím MERCEDES-BENZ SNOW SHOW obúva Double Red.

  Návštevníci si prídu na svoje pri ochutnávke horúcich nápojov a shotov v Jägermeister bare a zasúťažiť si môžu v Jägermeister aréne.

  Celá séria MERCEDES-BENZ SNOW SHOW je sprevádzaná TOMAGGIOM – moderátorom z Rádia Anténa Rock, ktorý sa zaručene postará o Vašu zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít.

  Celodenným finále každej z akcií je hlavná výhra – automobil MERCEDES na víkend. Pre viac info o kalendári a partneroch klikajte na oficiálny web  www.snow-show.sk

  snow show

 • LAST MINUTE WELLNESS & SKI

  last_minute_970x250_v01

 • Lyžiari 55+ za zvýhodnené ceny

  nad_55+_akcia_v03